Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 16.08.-18.08.2019. - Holland Betta Show, Arcen  (Posjeta: 31 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Werther
Moderator

Spol: Muški

« na: Svibanj 24, 2019, 13:42:30 »

Koliko vidim na njihovim stranicama http://www.hollandbettashow.com/ prijave će krenuti 01.07.2019. A prošle godine su se sva mjesta popunila u svega nekoliko minuta, ako se ne varam.

Zanima me da li je netko planirao pokušati prijaviti ribe za Holland Betta Show ove godine? Kakvi su vam planovi? Ili ste fokusirani samo na našu izložbu u Zagrebu?

Ja bih svakako pokušao prijaviti neke od svojih dragona (naravno ako uopće uspijem), a trenutno istražujem koje su mogućnosti slanja betta u Arcen. Poslao sam Joepu upit pa čekam odgovor.

Primjerice, sat vremena od mene u Regensburgu je Bettina Sperl, ako ona bude išla u Arcen možda bih po njoj mogao poslati svoje bette, a s druge strane, ako ona bude htjela, onda bih ja mogao njene bette dovesti u Zagreb. Ili od nekih drugih uzgajivača.

Kakva su vaša iskustva prijašnjih godina? Uvijek je netko išao tamo osobno ili ste uspjeli nekako poslati bette u Arcen?
Evidentirano
CARPenter
Predsjednik

« Odgovor #1 na: Svibanj 24, 2019, 15:45:27 »

Josip je uvijek nosio naše ribe!
Evidentirano
Werther
Moderator

« Odgovor #2 na: Svibanj 26, 2019, 21:05:24 »

Joep mi je odgovorio. Slanje poštom u Nizozemsku ne prakticiraju zbog nekih komplikacija, ali rekao je da ako pošaljem ribe bilo kojem njemačkom uzgajivaču koji se natječe u Arcenu, da ih taj uzgajivač može i ponijeti u Arcen.

Za Bettinu mi je potvrdio da će ona svakako biti tamo, pa ću onda s njom stupiti u koktakt, naravno ako uspijem registrirati svoje ribe.

Rekao mi je i da će prijave za izložbu krenuti 30.06.2019. (a ne 01.07.), te da će uskoro biti objavljeno više detalja o tome.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na: