Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: moj novi set up (u izčekuvanju)  (Posjeta: 338 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TrueBettaLover
Betta

« na: Prosinac 29, 2018, 16:59:52 »

Pozdrav,

e ovako,

ak: 100x25x40 (dužina,dubina,visina)

oprema: filter na zrak, old school verzije

set up: pur pjena pozadina, kao imitacija
           talawa wood te bukove grančice
           pjesak grubi šareni 4-8mm
          Heteranthera zosterifolia(zvjezdana trava)
          Ceratophyllum demersum(tvrdi rogolist) i normalno zelena bradata alga koju nisam želijo, al razmišljm da je naselim na pozadinu.
Evidentirano
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #1 na: Prosinac 29, 2018, 17:06:52 »

Ja čuda tehnologije, htijo sam da pritisnem caps lock, kad ono posla. U glavnom da nastavim, zasada imam10 red cherry kozica te 6 black, a ovo sam pripremijo za divljke.Pa zato je izčekivanje.

pozdrav by,TBL
Evidentirano
Toni
Betta veteran

Spol: Muški

« Odgovor #2 na: Prosinac 29, 2018, 18:18:14 »

Nabaci koju fotku,zanima me pozadina
Evidentirano
Werther
Moderator

« Odgovor #3 na: Prosinac 30, 2018, 23:04:16 »

Zvuči zanimljivo, čekamo koju fotku.

Koje divljake si mislio smjestiti i koliko komada?
Evidentirano
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #4 na: Prosinac 31, 2018, 15:09:43 »

Pozdrav, što se slika tiče, to će bit malo poteško. Jerbo kada sam htijo, da naložim slike u rubrici poklanjam, totalno sam pošizijo, tako, da sam trehno računar od sto i pod hitno moro u šetnju.Jerbo kad god da pošaljem, file je bijo kao prevelik, tako da još uvjek se na forumu nije promjenilo povodom toga, ali postoji mogučnost, da kasnije snimim i objavim na svom kanalu, pa da vam dam link. Ma spremijo sam za zagrebačke splendense, ako to propane ondar naručim nešto od Glasera. Ili možda neke macropodus concolor. Opcije postoje, pošto imam 8 nano cube komada od aquael, pa možda i njih aktiviram.

pozdrav by, TBL
Evidentirano
Werther
Moderator

« Odgovor #5 na: Prosinac 31, 2018, 16:40:31 »

Ma nije nikakva žurba, a video link je isto dobra opcija. palacgore
Evidentirano
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #6 na: Siječanj 28, 2019, 17:57:34 »

Pozdrav, e ovako. Pošto je ovaj set up kreno naopako, razmišljam, da ga ponovo sastavim. A zasada je stanje ovako, prvo se mi je odvojla pur pjena, skvrčila i posledično odvojila, te su mise razvile ciano alge, poznatekao ciano bakterije. Pošto u petak mi dolaze smaragdine te giant plakati, ću navjerovatnije pustit kako je, dok se mi podpuno nezadadi.
Evidentirano
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #7 na: Siječanj 28, 2019, 17:59:20 »

sladki krompir u ak. i moj ljepotan, ha šta veliš Joker.
Evidentirano
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #8 na: Siječanj 28, 2019, 18:00:53 »

i moj amazon river 420l discus set up   
Evidentirano
Werther
Moderator

« Odgovor #9 na: Siječanj 28, 2019, 21:51:57 »

Uvijek imaš neki originalni pristup. palacgore

Baš sam nedavno gledao nekog lika na Youtube-u kako je stavio dva takva slatka krumpira, hrpu biljaka što posađenih, što plutajućih i osposobio akvarij bez klasičnog filtera. Probat ću naći taj video pa ga stavim u post.

Nego, gdje si nabavio giant plakate? Preko nekog od azijata ili...?
Evidentirano
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #10 na: Siječanj 28, 2019, 22:04:22 »

Uvijek imaš neki originalni pristup. palacgore

Baš sam nedavno gledao nekog lika na Youtube-u kako je stavio dva takva slatka krumpira, hrpu biljaka što posađenih, što plutajućih i osposobio akvarij bez klasičnog filtera. Probat ću naći taj video pa ga stavim u post.

Nego, gdje si nabavio giant plakate? Preko nekog od azijata ili...?

Giant plakate sam naručijo preko fishboxa, pošto su kao show plakati, prvo moram da jih vidim. Tako, da imam namjeru dalje jednog za hm liniju a drugog plakate, normalno giante. Ma sav taj zlati potos koji mi se je razrasto u 420, dolazi i na ovaj akvarujim, obavijen odozgo, a višak ide u paludarij kojeg polahko sastavljam u dnevnom boravku, u kojem ću držat Manacapuru red shoulder te uaru-je.

pozdrav by, TBL
Evidentirano
Werther
Moderator

« Odgovor #11 na: Siječanj 28, 2019, 22:11:47 »

Pa kad si prije stigao odgovoriti? I mene zanima šta će ti sve stići... smiley

Nego, našao sam video koji sam malo prije spomenuo, bacite pogled. palacgore

Evidentirano
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #12 na: Siječanj 28, 2019, 22:16:59 »

Au, njegov je dostaljepši od mog, palacgore. Nego potus je dosta bolji u papanju nitrata.
Evidentirano
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #13 na: Veljača 14, 2019, 16:07:12 »

E sad ovako, 01.02 su mi stigle tri smaragdine, 2 ženjke i jedan mužjak. U prošli utorak mi je jedna ženjka iskočila i to tamo đe mi je bijo krompir, te ribe su toliko blesave, da to se ne možeš načudit. Kako su samo sposobne ocjenit prostor, širine je bilo oko 1 cm. I samo sa smaragdinama sam imo najviše problema sa iskakanjem. Međutim se mi je druga mrijestila u prošlu srijedu, u akvrijumu, pa sam ikre izvadijo, izleglo se oko 30 komada, ostalo obuđavilo. Al et i danas su se opet mrijestila samo da ću jih sada pustit sa ocem. A pozadinu sam morao izbacit jer se je potpuno odlijepila. Al sam zato posadijo više bilja.

pozdrav by,TBL

Evidentirano
CARPenter
Predsjednik

« Odgovor #14 na: Veljača 14, 2019, 21:18:23 »

E sad ovako, 01.02 su mi stigle tri smaragdine, 2 ženjke i jedan mužjak. U prošli utorak mi je jedna ženjka iskočila i to tamo đe mi je bijo krompir, te ribe su toliko blesave, da to se ne možeš načudit. Kako su samo sposobne ocjenit prostor, širine je bilo oko 1 cm. I samo sa smaragdinama sam imo najviše problema sa iskakanjem. Međutim se mi je druga mrijestila u prošlu srijedu, u akvrijumu, pa sam ikre izvadijo, izleglo se oko 30 komada, ostalo obuđavilo. Al et i danas su se opet mrijestila samo da ću jih sada pustit sa ocem. A pozadinu sam morao izbacit jer se je potpuno odlijepila. Al sam zato posadijo više bilja.

pozdrav by,TBL

Sorry što ti se nisam javio ranije, ali u velikoj gužvi sam oko posla...Našlo bi se 5-6 divljaka za tebe, ako hočeš se zaletiti po njih! Cheesy
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  

Skoči na: