Str: 1 ... 7 8 [9]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Novi početak  (Posjeta: 2066 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TrueBettaLover
Betta

« Odgovor #120 na: Veljača 13, 2019, 19:34:43 »

Pozdrav, jesil probo sa mrijestom tokom vikenda. Meni su se drgon jučer mrijestili, danas već vise, al izgleda da se nam je nešto urotilo, i ja nikako da odhranim, prije par dana već oko 2 cm svi ugidoše, ili pojdu ikru. Wild splendens mi ženjku ubijo, tako da sam i brez njih osto.

pozdrav by, TBL
Evidentirano
Werther
Moderator

Spol: Muški

« Odgovor #121 na: Veljača 13, 2019, 20:25:34 »

Pozdrav, jesil probo sa mrijestom tokom vikenda. Meni su se drgon jučer mrijestili, danas već vise, al izgleda da se nam je nešto urotilo, i ja nikako da odhranim, prije par dana već oko 2 cm svi ugidoše, ili pojdu ikru. Wild splendens mi ženjku ubijo, tako da sam i brez njih osto. pozdrav by, TBL
Nisam nažalost stigao. Sin je imao rođendan i dvije rukometne utakmice. Probat ću večeras zamijeniti dio vode i ubaciti ženku da se barem ona krene upoznavati s prostorom.

U pravu si, ne ide nikome u zadnje vrijeme. Ali što se tiče wild splendensa ja imam 1 mužjaka i 3 ženke. Možda s njima pokušam ako s red dragonima opet ne uspijem. U svakom slučaju mogu i tebi eventualno uskočiti u pomoć s kojom ženkom ako ih Carpenter više nema.
Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9]   Gore
  Ispis  

Skoči na: