Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Osvježena Naslovna stranica!  (Posjeta: 6880 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Gwyneeth
King Betta

Spol: Ženski

« na: Ožujak 08, 2012, 23:02:00 »

Nakon... necemo reci tocno koliko vremena Cheesy ... je osvjezena naslovna stranica sa novim ribama/akvarijima/fotografijama naslovnice!

Bacite jedno neobavezno oko na: www.bettasvijet.com  palacgore

P.S. Cestitke "pobjednicima" titula: profish i skalar kao uzgajivac za Ribu Naslovnice; MrPropuh za akvarij naslovnice i Joker i ... ja za Fotografije mjeseca  bravo
Evidentirano
Werther
Moderator

Spol: Muški

« Odgovor #1 na: Ožujak 08, 2012, 23:19:35 »

Bacio sam pogled, mislim da bi trebalo bolje kadrirati ribe, ne vide im se leđne peraje (mahachai i Dark red HM - PK geno), ne znam je li to namjerno ili slučajno... ali inače sve OK. Sad još samo treba interviewirati nekoga od veterana! palacgore
Evidentirano
Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #2 na: Ožujak 08, 2012, 23:27:58 »

To je tako do same teme naslovne (sam reze fotografiju na onaj format, a cijela se vidi kad se klikne na clanak/post). U biti je ta fotka kao preview pa se vidi kad kliknes kako treba.

I da, fali nam clanaka i interviewa! Molim dobrovoljce da se jave lol
Evidentirano
Werther
Moderator

« Odgovor #3 na: Ožujak 09, 2012, 00:07:30 »

Meni se čini da bi bilo najbolje Jokera interviewirati pa se usput dotaknuti i izložbe u Njemačkoj, da podijeli dojmove s nama i ostalima koje će to zanimati. Mogao bi se neki članak u smislu izvještaja iz Njemačke objaviti i na akvarij.net-u, s osvrtom kako je sve to prošlo, što se novo uspjelo nabaviti i sl. Malo mi se čini da je zanemaren onaj tamo podforum Betta Svijet-a. Ne mora biti ništa opširno ali čisto da se vidi da se ide na izložbe, nabavljaju nove ribe i tome slično. A što se tiče članaka, ja sam već predlagao nešto u tom smislu, ali ja mogu jedino obraditi neku temu, tj. točnije prevesti hrpu materijala sa 10-ak internet portala, pa izvući neki rezime iz svega toga uz navođenje naravno svih korištenih izvora... Možemo obraditi npr. novonabavljene vrste divljaka ili sl.?
Evidentirano
MrPropuh
Mini Betta
**

« Odgovor #4 na: Ožujak 09, 2012, 12:16:28 »

Bacih oko! Naslovnica je super! I moram priznat da sam baš sretan!  jupi jupi jupi
Evidentirano
Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #5 na: Ožujak 09, 2012, 12:29:05 »

Na zalost za sve to treba mnogo vremena, a nitko ga nema. Za pisanje clanaka, interview-a... interviewi su poslani nekim clanovima ali ih ne odgovaraju, ili odgovore nakon dugo vremena. To je sasvim ok i za ocekivati jer jednostavno nemamo svi vremena za visiti na kompu.

Jos od kada smo prosle godine u 6. mjesecu bili u Italiji na izlozbi (a Joker napravio odlican rezultat!), stoji da bi trebalo napraviti izvjestaj i bla bla... ali na kraju od svega toga nije bilo nis jer nismo stigli, ja nisam...

Werther, clanke mozes pisati uvijek, nema nikakvog problema oko toga! Sto vise, bilo kakve informacije koje bi mogli uklopiti u bazu podataka na naslovnici su dobrodosle!
Evidentirano
skalar-pet
Betta veteran

« Odgovor #6 na: Ožujak 10, 2012, 07:54:53 »

jako ljepo . I ja sam za intervju sa Josipom -Jokerom.
Evidentirano
profish
Velika Betta

« Odgovor #7 na: Ožujak 16, 2012, 21:46:18 »

Naslovnica je super bravo Pocascen sam sa ribom naslovnice skupa sa Alenom,hvala jupi
Evidentirano
Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #8 na: Ožujak 16, 2012, 22:24:53 »

Naslovnica je super bravo Pocascen sam sa ribom naslovnice skupa sa Alenom,hvala jupi

palacgore palacgore
Evidentirano
Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #9 na: Veljača 24, 2013, 19:24:04 »

Naslovnica je ponovno osvježena, bacite oči Wink
Evidentirano
biosvera
Velika Betta

« Odgovor #10 na: Veljača 24, 2013, 20:05:21 »

genijalno nemam rijeći  bravo bravo bravo bravo
Evidentirano
SmileyZg
Gost
« Odgovor #11 na: Veljača 24, 2013, 21:06:03 »

super posao Gwy...
Evidentirano
Joker
Moderator

« Odgovor #12 na: Veljača 25, 2013, 16:07:48 »

Juhuuuu.... dobro odraden posao. Ima par sitnica koje smetaju oku (npr. odrezane fotke/banner), ali to su sitnice i mogu tako ostati. Uglavnom da nam je naslovnica aktualnija nego sto je bila.

Interview je vec bio odraden, ali je zastao na fotkama. Stoga cu morati to jos jednom iz pocetka.
Evidentirano
Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #13 na: Veljača 25, 2013, 18:27:41 »

Slazem se za te sitnice, zapravo ima jos mnogo "sitnica", no da smo bar aktualni pa cemo popravljati kako bude vremena  palacgore Za itw. kad stigne!
Evidentirano
Joker
Moderator

« Odgovor #14 na: Veljača 28, 2013, 17:48:55 »

Dok sam citao pregled kako se razvijala nasa prezentacija na Akteru, primjetio sam da u 2011 godini ispred druge slike dva puta imamo (skoro) isti tekst. Stoga bi jedan od ta dva bloka trebalo obrisati.

A inace mi se jako svida kako je to sve lijepo sroceno!!!  bravo
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  

Skoči na: