Str: [1] 2 3 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: majice  (Posjeta: 15645 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
MeD
Mini Betta
**

Spol: Muški

« na: Rujan 05, 2010, 12:03:13 »

znam da nije baš lako to organizirati ali dali postoji mogućnost da se naprave majice sa logom udruge?
Evidentirano
skalar-pet
Betta veteran

« Odgovor #1 na: Rujan 05, 2010, 12:19:33 »

Cheesy mozda ni nije tako tesko . Gwy je pod obavezama pa nemoremo na sve nju cekat.
Kad si vec dao inicijativu;
Ako imas volje raspitaj se ko bi ih mogao printati na majice....kakve majice i kolika bi bila cijena.?
Onda ovdje to prezentiras i vidis koliko je ljudi zainteresirano ....
Ako nas ima dovoljno ides u printanje i to je to...  palacgore
Evidentirano
viky_16
Betta veteran

Spol: Ženski

« Odgovor #2 na: Rujan 05, 2010, 12:28:22 »

Cijena je mislim oko 30-40kn printanje (s majcom još više) ali sutra se tocnije ja mogu raspitat, jer baš moram tamo po nešto Cheesy Ali je u mozda u Ri i ZG jeftinije,jer ovdje sa svime nabijaju cijene -.-
Koliko znam moze se donjet slika koju oni prebace na komp i isprintaju ( to imaju ovi malo bolji ducani koji se bave time)  palacgore
Ali sviđa mi se ova ideja , baš bi bilo fora  lol
Evidentirano

ako morate birat između 2 zla, odaberite ono koje još niste probali....
Ignus
King Betta

Osnivač BS udruge

« Odgovor #3 na: Rujan 05, 2010, 15:16:45 »

odlična ideja...onaj Gwynetin crno.bijeli logo je prekrasan.
Evidentirano
Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #4 na: Rujan 05, 2010, 19:10:00 »

Kad mi malo prodje zurba na poslu cu imati koji trenutak vise slobodnog vremena. Ovdje u Puli je print 20 kn + cijena majice ili mozemo donjeti svoju. Dakle, moglo bi se napraviti da nabavimo majice negdje povoljne i onda printati. Mozda mogu naci i jeftiniji print, ali majice su problem posto njih bas i nema tako jeftino...
Evidentirano
viky_16
Betta veteran

« Odgovor #5 na: Rujan 05, 2010, 21:43:20 »

Print je jeftin, a majce bi trebalo pogledat negdje, ali ja sam definitvino za Cheesy
Znam da ce mi doma poludit, dosta pustih aq i riba po sobi, sad ce biti i na meni lol
Evidentirano

ako morate birat između 2 zla, odaberite ono koje još niste probali....
Black Angel
Administrator

Oh,I'm sorry,did my back hurt your knife??

« Odgovor #6 na: Rujan 06, 2010, 09:19:05 »

Ja se vec odavno o tome razmisljala... ali eto splet okolnosti nikako ne dopusta da se do kraja rayradi ideja...Kad ulovim malo bolje vrijeme pogledat cu malo po Zgu kaj se vise isplati
Evidentirano

MeD
Mini Betta
**

« Odgovor #7 na: Rujan 06, 2010, 21:36:52 »

situacija u šibeniku je otprilike ovakva.  cca 250 kn priprema za sitotisak + 30-40 kuna po majci koju treba donijeti ili kupiti. znači 250 kn dođe izrada šablona sa slikom, tiskao ti jednu ili 100 majci. onda se naplačuje 40 kn za tisikanje toga po majci.
« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2010, 21:41:05 od MeD » Evidentirano
crvena beta
Mini Betta
**

« Odgovor #8 na: Rujan 06, 2010, 22:47:41 »

MeD mislim da je u bad mada u centru tiskanje 20ak kuna ako doneses svoju majicu i sliku koju zelis na usbu..ako se dobro sjecam
Evidentirano
MeD
Mini Betta
**

« Odgovor #9 na: Rujan 07, 2010, 05:05:59 »

MeD mislim da je u bad mada u centru tiskanje 20ak kuna ako doneses svoju majicu i sliku koju zelis na usbu..ako se dobro sjecam

da, vjerovatno se u zagrebu može naći povoljnije. takva je situacija u šibeniku.
'jutro s posla
Evidentirano
Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #10 na: Rujan 08, 2010, 14:21:38 »

situacija u šibeniku je otprilike ovakva.  cca 250 kn priprema za sitotisak + 30-40 kuna po majci koju treba donijeti ili kupiti. znači 250 kn dođe izrada šablona sa slikom, tiskao ti jednu ili 100 majci. onda se naplačuje 40 kn za tisikanje toga po majci.

Ovo je puno previse! Ok, izrada sablone mora biti skuplja, ali onda svaki tisak MORA biti jeftiniji! Inace sitotisak gubi svoju svrhu - a to je jeftino i brzo tiskanje na sve podloge (nakon izradjene sablone).

Ovo sto sam ja spomenula je digitalni tisak i kosta 20 kn po komadu - bio jedan ili 100. Po tome se vise isplati taj digitalni nego sitotisak, sto je po meni nebuloza.
Evidentirano
MeD
Mini Betta
**

« Odgovor #11 na: Rujan 09, 2010, 05:52:37 »

situacija u šibeniku je otprilike ovakva.  cca 250 kn priprema za sitotisak + 30-40 kuna po majci koju treba donijeti ili kupiti. znači 250 kn dođe izrada šablona sa slikom, tiskao ti jednu ili 100 majci. onda se naplačuje 40 kn za tisikanje toga po majci.

Ovo je puno previse! Ok, izrada sablone mora biti skuplja, ali onda svaki tisak MORA biti jeftiniji! Inace sitotisak gubi svoju svrhu - a to je jeftino i brzo tiskanje na sve podloge (nakon izradjene sablone).

Ovo sto sam ja spomenula je digitalni tisak i kosta 20 kn po komadu - bio jedan ili 100. Po tome se vise isplati taj digitalni nego sitotisak, sto je po meni nebuloza.

u šibeniku je sve puno nebuloza  Cheesy zato jesmo tu di jesmo
nitko nije online. svi još u krevetu. pa jeli itko od vas ljudi radi ?  Cheesy
« Zadnja izmjena: Rujan 09, 2010, 05:54:46 od MeD » Evidentirano
Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #12 na: Rujan 09, 2010, 19:55:05 »

A radimo ali nemamo net na poslu jos lol
Evidentirano
Black Angel
Administrator

Oh,I'm sorry,did my back hurt your knife??

« Odgovor #13 na: Rujan 10, 2010, 08:14:50 »

Ja ne radim doduše Cheesy
Ali možda sam našla jeftiniju opciju za majice.. samo sad treba naći neke dobre majice po nekoj pristojnoj cijeni... Ima li ko kakvu ideju?
Evidentirano

Gwyneeth
King Betta

« Odgovor #14 na: Rujan 10, 2010, 17:41:03 »

Ja ne radim doduše Cheesy
Ali možda sam našla jeftiniju opciju za majice.. samo sad treba naći neke dobre majice po nekoj pristojnoj cijeni... Ima li ko kakvu ideju?

Kinezi? Internet?  zbunjen
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 6   Gore
  Ispis  

Skoči na: